JESTEŚMY DUMNI
Z TEGO, CO ROBIMY

IDEA VERDOOR  to system wartości jakimi kierują się właściciele i pracownicy naszej firmy.

IDEA  VERDOOR mówi o dążeniach i zasadach, które wyznaczają nam drogę rozwoju. Naszą pasją jest konstruowanie bram. Ekscytuje nas możliwość kreowania architektury na niewielkiej przestrzeni, jaką daje elewacja budynków. Naszym celem nie stała się wielkość firmy i produkcja tysięcy sztuk, nas zafascynowało tworzenie ekskluzywnych bram, gdzie ich piękno i precyzja wykonania przesądza o estetyce budynku. Sami wyznaczamy swoją ideę, tworzymy zasady, na jakich chcemy pracować. Jesteśmy indywidualistami i mamy odwagę iść w przeciwną stronę niż nasi konkurenci. Nigdy nie oczekiwaliśmy, że będziemy sprzedawać nasze bramy na każdym rogu ulicy – chcemy tworzyć bramy wyjątkowe pod każdym względem, chcemy pracować dla najbardziej wymagających klientów. Wyznaczamy własny kierunek. Tworzymy Idee VERDOOR.

ZASADA NAJWYŻSZEJ JAKOŚĆ
W czasach powszechnego obniżania kosztów i zmniejszania jakości przez programowanie ograniczonej żywotności produktu, VERDOOR konsekwentnie buduje bramy zdolne działać bezawaryjnie dziesiątki lat. Mamy niespożytą energię w realizacji pomysłów, jak budować doskonałe bramy. Nasz produkt jest dziełem techniki powstałym przy udziale pracowników VERDOOR, polskich kooperantów i europejskich podzespołów. IDEA VERDOOR podporządkowana jest obsesji jakości. Wspieramy polski przemysł i pozycję naszego kraju na rynku europejskim, dlatego zwracamy uwagę na pochodzenie surowców i podzespołów używanych do konstruowania bram VERDOOR. Eliminujemy tandetnych azjatyckich poddostawców na rzecz renomowanych producentów kreujących miejsca pracy w Europie.

ZASADA CIĄGŁEGO DOSKONALENIA
Nie zapominamy o naszej historii. Bramy segmentowe zaczęliśmy wytwarzać 30 lat temu, jako firma GADIP. Nasz założyciel inż. Tadeusz Aninowski, zaczynając od samodzielnego zrobienia każdego podzespołu, wyznaczał nam standardy produkcji. Rozwijaliśmy swoje umiejętności, stosując różne techniki wytwarzania. Po wielu latach doświadczeń, nic nas już nie zaskoczy. Jesteśmy ekspertami w branży. Wiemy, że sukces jest zawsze wynikiem pracy zespołu ludzi, od dostawcy, producenta, do sprzedawcy i instalatora. Szanujemy partnerstwo. Stworzyliśmy Idee VERDOOR, aby zrealizować naszą wizję rozwoju i zapewnić jakość na wszystkich płaszczyznach działalności. Wymagamy od dostawców i naszych dystrybutorów, ale przede wszystkim wymagamy od samych siebie.

ZASADA EFEKTYWNOŚCI
Mimo ekskluzywności produktu nie tracimy z oczu racjonalnych kosztów wytwarzania, oszczędzania energii i ochrony środowiska. Pilnujemy metod produkcji podporządkowanych precyzji, ale i efektywnemu wykorzystaniu surowców.  Najwyższa klasa bram VERDOOR oferowana jest w rozsądnych cenach, IDEA VERDOOR zobowiązuje nas do uczciwej kalkulacji cen na produkty. Bramy VERDOOR są dobrą inwestycją dla klientów.  W naszej działalności koncentrujemy się na tym, co robimy najlepiej – na bramach. Nie tracimy czasu i energii na dziesiątki innych asortymentów, bo wiemy, że nie można być specjalistą od wszystkiego.

ZASADA ODPOWIEDZIALNOŚCI
Nie onieśmielają nas najwięksi europejscy producenci bram. Wręcz przeciwnie, chcemy konkurować. Jesteśmy pewni tego, co dziś robimy. Byliśmy pierwsza firmą produkująca bramy segmentowe w Polsce i konsekwentnie kontynuujemy naszą pracę od wielu lat. Teraz zaczęliśmy nowy etap w naszej historii. Zmieniamy procesy produkcji i organizacji, wprowadzamy nowe kolekcje i zobowiązaliśmy się do najwyższej staranności w naszych działaniach. Poddajemy nasze wyroby licznym badaniom technicznym i wiemy, że praca zespołu pracowników VERDOOR zasługuje na najwyższe uznanie. IDEA VERDOOR wymaga od nas zapewnienia mocnej i szczelnej konstrukcji bram, robimy to perfekcyjnie. Za każdym razem, w każdym detalu. Nie zdecydowaliśmy się na ilość, wybraliśmy jakość. Podpisujemy się własnym nazwiskiem pod tym, co oddajemy klientom. To zobowiązuje.

ZASADA PERSONALIZACJI
VERDOOR sam w sobie jest marką indywidualistów, ale i nasze bramy są jedyne w swoim rodzaju. Klienci mogą wymagać wykonania bramy w każdym wymiarze, kolorze – od czerwieni po róż i fuksję. Jeżeli istnieją techniczne możliwości wykonania zamówienia zgodnie z obowiązującymi normami, VERDOOR zaprojektuje i wykona konstrukcję według najbardziej wyrafinowanych oczekiwań klienta. Możecie modyfikować nasze pomysły i dodawać swoje. Lubimy wyzwania. IDEA VERDOOR wspiera indywidualizm. To my dostosowujemy się do potrzeb klientów, a nie klienci do nas.

ZASADA DOBREJ WSPÓŁPRACY
Nasi pracownicy i partnerzy są dla nas niezwykle ważni, czujemy się emocjonalnie związani przez wieloletnią współpracę. Znamy swoje rodziny, historie, sukcesy i porażki. Wiemy, że możemy na siebie wzajemnie liczyć. Nieustannie nakręca nas przyjacielska relacja z naszymi klientami i nowe wyzwania, jakie nam stawiają. Cieszymy się z własnej kreatywności i chęci działania. Nasi pracownicy wspierają IDEE VERDOOR, wzajemnie motywując się do osiągania sukcesów. Jesteśmy małą firmą, ale podejmujemy wyzwania. Nawet na morzu nasz zespół VERDOOR SAILING TEAM udowodnił, że póki trwa walka, nic nie jest stracone. Wielkość firmy to nie wszystko, liczą się cele i umiejętność ich osiągania. Odnosimy sukcesy dzięki wsparciu, jakiego udzielają sobie wzajemnie pracownicy firmy, właściciele i partnerzy handlowi VERDOOR.  Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy.