PERFEKCJA
W KAŻDYM CALU

Marka VERDOOR powstała z pasji robienia rzeczy doskonałych. Wszystko, co robimy, podporządkowane jest szybkości działania, jakości i estetyce. Jesteśmy ekskluzywną marką w segmencie bram garażowych, która nie jest kojarzona z masową produkcją i sprzedażą prowadzoną przez dziesiątki przypadkowych punktów handlowych. Postawiliśmy sobie za cel zapewnić najwyższy poziom obsługi, dlatego bramy segmentowe VERDOOR są robione dokładnie pod indywidualne wymagania klienta, a dealerów marki VERDOOR wybieramy z grona rzetelnych i profesjonalnych firm, które reprezentują wysoki poziom kultury organizacyjnej.

Po blisko trzydziestu latach doświadczeń w branży bram garażowych mamy unikalną technologię produkcji, dzięki której nasze bramy nawet po 20 latach wciąż działają bezawaryjnie w tysiącach zrealizowanych obiektów. Każda brama VERDOOR w ostatniej fazie produkcji jest wykańczana ręcznie aż do osiągnięcia perfekcji wykonania. Kochamy to, co robimy, dlatego każdy produkt sygnowany nazwą VERDOOR jest dziełem dobrego rzemiosła.

Chcemy tworzyć piękne i niezawodne bramy. Stajemy w opozycji do świata, w którym rządzą typowe wytwory seryjnej produkcji. Stawiamy na indywidualizm. Dajemy naszym klientom prawo decydowania, jaka ma być ich brama. W 72 godziny od zamówienia nasi klienci dostają produkt perfekcyjny w każdym detalu.