FIRMA JEST JAK LUDZIE, KTÓRZY NIĄ KIERUJĄ

Paweł Aninowski
Właściciel marki VERDOOR

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej pracy związanej rynkiem budowlanym łączy doświadczenia zdobyte w firmach prawniczych i handlowych. Od 1996 roku wspólnik i Wiceprezes Zarządu w spółce NOVA Technologie Obiektowe zajmującej się importem i dystrybucją w Polsce wykładzin obiektowych, podłóg drewnianych i chemii budowlanej. Od 2011 roku jest odpowiedzialny za strategię rozwoju marki VERDOOR i zmiany organizacyjne w firmie GADiP związane z produkcją i sprzedażą nowych produktów. Prywatnie pasjonat historii Europy przełomu XIX i XX wieku. Wolne chwile poświęca rodzinie, książkom i ukochanej Chorwacji.

Joanna Aninowska
Dyrektor

Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku ekonomika przedsiębiorstw. Po studiach rozpoczęła pracę jako analityk kredytowy w Volvo Truck Finance. Po wielu latach pracy dla korporacji, zaangażowała się w projekty na rynku budowlanym, związane z rekonstrukcją budynków zabytkowych. Jest współautorem koncepcji marketingowej marki VERDOOR. Prywatnie zafascynowana zagadnieniami stylu, jako przejawu indywidualizmu we wszelkich aspektach od aranżacji wnętrz po najnowsze trendy mody.

Tadeusz Aninowski
Doradca ds. rozwoju marki VERDOOR

Inżynier, absolwent Politechniki Warszawskiej, wieloletni Dyrektor Państwowego Zakładu Maszynowego. Założyciel i prezes firmy GADIP. Po rezygnacji z zarządzania firmą i przejściu na emeryturę, działa czynnie jako doradca do spraw rozwoju nowej marki. Prywatnie zakochany w Mazurach, gdzie spędza każdą wolna chwilę.