Sprawdzone od ćwierć wieku!

Bramy segmentowe sprzedajemy od 25 lat. Nasi klienci wiedzą, że dokonali dobrego wyboru.

Nasze najnowsze bramy segmentowe objęte są następującą gwarancją:

  • bramy garażowe VERDOOR Art Deco i Bauhaus -5 lat gwarancji,
  • bramy przemysłowe VERDOOR Verside -2 lata gwarancji.

W trakcie wielu lat użytkowania zachodzi naturalna potrzeba wymiany elementów eksploatacyjnych, takich jak sprężyny, linki czy uszczelki. Wymienione materiały ulegają mechanicznemu zużyciu w zależności od indywidualnych warunków użytkowania oraz wykonanych cykli otwarcia i zamknięcia. Rzeczywisty okres eksploatacji, po którym należy dokonać wymiany może różnić się w zależności od konkretnych warunków, w jakich działała brama.

W przypadku bram przemysłowych, niektóre materiały eksploatacyjne (np.sprężyny) mają przewidziany dłuższy cykl eksploatacji, w zależności od zamówionej przez klienta wersji.

Brama segmentowa jest dużym i ciężkim urządzeniem mechanicznym. Systematyczne przeglądy mają wpływ na trwałość produktu i bezpieczeństwo użytkowania.

Wymiana elementów eksploatacyjnych nie jest problematyczna, ale powinna być zawsze wykonana przez wykwalifikowanych pracowników serwisu. Niektóre elementy bramy działają pod bardzo dużym naprężeniem, ich wymiana lub regulacja bez przeszkolenia może być niebezpieczna.

Wszystkie części eksploatacyjne są dostępne w magazynie centralnym VERDOOR. Nasi klienci realizują zamówienia na części zamienne do bram, które produkowaliśmy ponad 15 lat temu. Obsługa takich napraw jest standardową usługą wykonywaną przez ekipy serwisowe dystrybutorów.