Nikt nie jest dobry
przez przypadek

Jesteśmy estetami. Konsekwencją tej cechy osobowości jest nasze ciągłe dążenie do doskonałości. Nie ważne co robimy w życiu, zawsze robimy to z niezwykłą pasją, zaangażowaniem i troską o estetykę. Rzeczy piękne powstają w wyniku doskonałej pracy. Nikt nie jest dobry przez przypadek, dlatego dbałość o detale stała się obsesją przy tworzeniu koncepcji bram VERDOOR.

Raporty z badań ITB, gdzie bramy VERDOOR uzyskały jedne z najlepszych wyników badań technicznych na wytrzymałości i przepuszczalność powietrza (klasa 6 – najwyższa), to dla nas wciąż mało. W naszym zakładzie wybudowaliśmy stanowiska symulacyjne, które testują wytrzymałość bram na cykle otwarcia i zamknięcia. Nieprzerwanie, każdego dnia obserwujemy jak zachowują się podzespoły bram VERDOOR obciążone pracą odpowiadającą kilkunastoletniemu ekstremalnemu użytkowaniu.

Nie wybieramy drogi na skróty, wyznaczamy swoją idee jakości. Idee VERDOOR.

Tworzymy bramy ekskluzywne. Nie uznajemy kompromisów w jakości materiałów. Oddajemy naszym klientom bramy segmentowe, które będą służyć przez długie lata. Wierzymy, że w ich estetyce i zaletach odnajdziecie cząstkę niezwykłej pasji i serca, jakie włożyliśmy w powstanie marki VERDOOR.

Poznając produkty VERDOOR, poznajesz przede wszystkim Nas.

Joanna Aninowska
Paweł Aninowski