BRAMY, KTÓRE SAMI CHCIELIBYŚMY MIEĆ

Zanim powstała ekskluzywna kolekcja bram VERDOOR, obejrzeliśmy dziesiątki bram w Polsce i w Europie. Zauważyliśmy, że w porównaniu do wielu innych producentów dla nas każdy detal ma ogromne znaczenie. Zaskoczyło nas jak bardzo oczekiwania klientów muszą podporządkować się pod reguły seryjnej produkcji. Jakiekolwiek własne wymagania klienta w stosunku do jakości bramy oznaczają u europejskich potentatów ekstremalnie wysokie ceny i wielotygodniowe oczekiwanie na realizacje zamówienia. Ocenialiśmy dbałość o szczegóły u wielu producentów bram i uznaliśmy, że przeważająca większość seryjnych produktów to kompromis miedzy jakością a ceną. Byliśmy pewni, że my możemy stworzyć wyjątkowy standard jakości i estetyki dla naszych produktów, zagwarantować szybkość obsługi klientów i rozsądne ceny.

Dla nas, gładkość cięcia elementów, precyzja każdego nitowania, grubość profili, linia krawędzi na przetłoczeniach blach, to istotne elementy procesu powstawania bram. Wyodrębniliśmy dziesiątki tych procesów, zawsze stawiając sobie pytanie – jak zrobić to jeszcze lepiej? Połączyliśmy estetykę, trwałość i niezwykłą dokładność wykonania. To stało się naszą filozofią działania.

Tak narodziła się
koncepcja jakości VERDOOR

My wiemy, że szczegóły, które w dniu zakupu wydają się Wam bez znaczenia, przez kilkadziesiąt lat użytkowania będą kluczowe dla trwałości bramy. Dlatego postanowiliśmy pójść jeszcze krok dalej, ustanowiliśmy regułę konstrukcyjną, którą nazywamy zasadą podwójnej asekuracji. Każdy element lub zespół elementów konstrukcji został w standardowej bramie VERDOOR zdublowany.

  • Dwa zestawy sprężyn i dwa zabezpieczenia przeciwko ich pęknięciu
  • Dwa mocne profile aluminiowe na górnych i dolnych krawędziach bramy
  • Dwa zabezpieczenia przeciwko pęknięciu linek.
  • Podwójne stalowe wzmocnienia paneli.

To tylko niektóre z elementów podwójnego zabezpieczenia jakości. W przeciwieństwie do innych producentów, każda, nawet najmniejsza brama VERDOOR ma zespół zawiasów środkowych, każda nasza brama posiada w standardzie rygiel zamykający. Nie uznajemy kompromisów, których skutkiem miałoby być pogorszenie paramentów użytkowych bram. Nie robimy nic na dzisiaj. Tworzymy bramy na lata.

Produkujemy bramy, które sami chcielibyśmy mieć.