Znajdziesz nas w całej polsce

Punkty sprzedaży

Wybierz województwo

Proszę wybrać województwo, a my skontaktujemy
Państwa z najbliższym dystrybutorem firmy VERDOOR.

Jak zostać dystrybutorem Verdoor?

Po prostu poszukujemy najlepszych. Nie musisz być ekspertem od techniki bram. Jeżeli masz ambicje zajmować się dystrybucja ekskluzywnych bram, chciałbyś wyróżnić się na rynku i sprzedawać bramy inne niż wszyscy, jesteś estetą i perfekcjonistą to zapraszamy do grona naszych partnerów

Zostań dystrybutorem VERDOOR

Jesteśmy marką inną niż wszystkie. Jesteśmy lojalnym i rzetelnym partnerem na długie lata. Nie ważne jak wielką masz firmę, dla nas każdy klient jest Wielki. Ważne jest jak Wielkie masz plany, My chcemy je realizować z Tobą. Cenimy rzetelność i konsekwencję w codziennej pracy. Jeżeli jesteś odważny, gotowy do walki i nie boisz się konkurencji masowych producentów bram, dołącz do elitarnej grupy partnerów VERDOOR. Zabezpieczamy Twój biznes i zawsze będziesz wyłącznym Partnerem marki VERDOOR w swoim regionie. Będziesz dumny tak jak my z jakości bram, które dostarczasz swoim klientom. Zaskoczysz ich wyborem wzorów, czasem i sposobem realizacji zamówień. Poczujesz, że jesteśmy Twoją fabryką bram.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń do nas. Powiedz nam, czym zajmuje się Twoja firma i w jakim województwie działa. Przedstawimy Ci pakiet wielu korzyści ze sprzedaży wysokiej jakości bram VERDOOR i będziemy wspierać rozwój Twojej firmy.
waldemar_szyszka

Waldemar Szyszka

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. +48 725 12 52 00

waldemar.szyszka@verdoor.pl