Jak zostać
dystrybutorem?

Po prostu poszukujemy najlepszych. Nie musisz być ekspertem od techniki bram. Jeżeli masz ambicje zajmować się dystrybucja ekskluzywnych bram, chciałbyś wyróżnić się na rynku i sprzedawać bramy inne niż wszyscy, jesteś estetą i perfekcjonistą to zapraszamy do grona naszych partnerów.

DLACZEGO WARTO BYĆ PARTNEREM VERDOOR?

Jesteśmy marką inną niż wszystkie. Jesteśmy Twoim lojalnym i rzetelnym partnerem na długie lata. Nie ważne jak wielką masz firmę, dla nas każdy klient jest Wielki. Ważne jest jak Wielkie masz plany, My chcemy je realizować z Tobą. Cenimy rzetelność i konsekwencję w codziennej pracy. Jeżeli jesteś odważny, gotowy do walki i nie boisz się konkurencji masowych producentów bram, dołącz do elitarnej grupy partnerów VERDOOR. Zabezpieczymy Twój biznes. Zawsze będziesz wyłącznym Partnerem marki VERDOOR w swoim regionie. Tak jak my będziesz dumny z jakości bram, które dostarczasz swoim klientom. Zaskoczysz swoich klientów wyborem wzorów, czasem i sposobem realizacji zamówień. Poczuj, że jesteśmy Twoją fabryką bram.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz lub zadzwoń do nas. Powiedz nam, czym zajmuje się Twoja firma i w jakim województwie działa. Przedstawimy Ci pakiet wielu korzyści ze sprzedaży wysokiej jakości bram VERDOOR. Przyłącz się do nas, a będziemy wspierać rozwój Twojej firmy.

waldemar_szyszka

Waldemar Szyszka

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. +48 725 12 52 00

waldemar.szyszka@verdoor.pl