Firmy budowlane

Szukasz niezawodnych bram garażowych lub przemysłowych dla realizowanej inwestycji? Potrzebujesz wsparcia technicznego i specjalnych cen? Zależy Ci na kompleksowej obsłudze od dostawy aż do montażu  bramy i automatyki? Jestem do Twojej dyspozycji!

Waldemar Szyszka
Kierownik działu handlowego

Salony okien i bram

Prowadzisz firmę handlową, skład materiałów budowlanych lub salon stolarki okiennej? Pomogą Ci zorganizować profesjonalny dział sprzedaży bram garażowych. Zostań dystrybutorem VERDOOR i rozwijaj Swój biznes razem z nami. Zapraszam do współpracy!

Paweł Kalista
Doradca techniczny

DZIAŁ TECHNICZNY

Potrzebujesz pomocy w zakresie dostosowania bramy do konstrukcji hali lub garażu. A może po prostu chcesz się upewnić, że nie popełniasz błędów planując montaż bramy. Zadzwoń do nas! Tam gdzie inni Cię zawiedli,  ja znajdę sposób na rozwiązanie problemów.

Andrzej Orowiecki
Kierownik Działu Technicznego

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Pytaj mnie o co tylko chcesz. Pomogę w doborze bramy lub automatyki. A  może  chcesz  uaktywnić  sterowanie bram smartfonem? Dostarczę Ci najnowocześniejsze   rozwiązania   a   w   tym,   listwy   optyczne, fotokomórki, sterowanie z klawiatury.

TU SZUKAMY PRACOWNIKA
Zastępca Kierownika Działu Obsługi Klienta

DZIAŁ EKSPORTU

Chcesz być naszym dystrybutorem w jednym z krajów europejskich? Potrzebujesz bram wysokiej jakości i elastycznego producenta, który dostosuje się do Twoich lokalnych potrzeb? Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Napisz do mnie lub zadzwoń.

Joanna Aninowska
Dyrektor

Dział części i napraw

Jesteś serwisantem i szukasz części zamiennych do bram segmentowych? Twoja brama wymaga kompleksowej naprawy lub przebudowy. A może potrzebujesz dodatkowe drzwi serwisowe w bramie lub okno? Dorobimy każdą część! Pękniętą sprężyna lub uszkodzony panel to nie jest dla nas problem.

Bożena Kwapisz
Zastępca Dyrektora ds. produkcji

Biuro handlowe VERDOOR

ul. Graniczna 19a
05-410 Józefów, POLAND

tel. +48 22 789 60 90
+48 22 789 40 13

biuro@verdoor.pl

GODZINY OTWARCIA
Pon.- Pt. 8.00 – 17.00

Fabryka bram i magazyn centralny VERDOOR

ul. Warszawska 23
08-443 Sobienie Jeziory, POLAND

biuro@verdoor.pl

GODZINY OTWARCIA
Pon.- Pt. 7.00 – 15.30