Produkujemy bramy segmentowe, które wzbudzają emocje. Stoimy w opozycji do świata masowej produkcji i wbrew powszechnym tendencjom tworzymy wyjątkowe bramy garażowe. Życie to ciągłe emocje, które inspirują najlepszych architektów. Poznaj zalety bram VERDOOR i odkryj tajemnicę niespotykanej determinacji w tworzeniu rzeczy pięknych i niezawodnych. Nasze życie to skrajne emocje gdzie zaskakujące połączenia stają się sztuką. Sztuka łączenia – oto alchemia VERDOOR.

Poznaj mocne strony bram VERDOOR. Solidność konstrukcji i trwałość, z której jesteśmy dumni. Chcemy, aby każda brama VERDOOR działała tak długo jak stoi dom. Trudno uwierzyć jak, wiele ruchomych elementów bramy musi wytrzymać trudną próbę czasu. Lubimy wyzwania. Produkujemy tak, aby zapewnić niezawodne działanie naszych rozwiązań w odległej przyszłości. Potrafimy łączyć skrajności jak nikt inny. Niemożliwe to dla nas dopiero początek ekscytującej drogi.

Perfekcja detali

Na długie lata

W mechanice bram jakość i precyzja wykonania każdego elementu ma realny wpływ na czas bezawaryjnej pracy. Nieubłagane prawa fizyki działające na bramę w cyklach otwarcia są najlepszym testem naszych rozwiązań. Produkujemy bramy gotowe do długoletniej pracy. Jesteśmy pewni, że nawet pół wieku później będą wciąż niezawodne.

Pracujemy z najlepszymi

Bramy VERDOOR są fabrycznie integrowane z automatyką niemieckiej firmy SOMMER. Nowoczesne napędy umożliwiają rozbudowę funkcji o układy takie jak kurtyna świetlna, laser do precyzyjnego parkowania czy łączność z alarmem domowym.

Dwa razy lepiej

Podobnie jak w technice lotniczej, wszystkie kluczowe elementy naszej konstrukcji zostały zdublowane. Dwie kulowane sprężyny i dwa zabezpieczenia przed ich pęknięciem, dodatkowe rzędy zawiasów, wzmocnienia paneli profilami aluminiowymi, dodatkowy rygiel i wiele innych podwójnych elementów w standardzie każdej bramy.

Cokolwiek się zdarzy

Bramy oznaczamy kodem, który zawiera informacje pozwalające na identyfikację wszystkich części zamiennych i przekazanie potrzebnych danych ekipom serwisowym. Zawsze gwarantujemy dostępność części, które są dostarczane klientom w całej Europie.

Mocne strony

Ocynkowane prowadnice

Solidne i precyzyjnie profilowane prowadnice zapewniają pewne prowadzenia bramy i stabilne mocowanie wszystkich podzespołów do konstrukcji garażu. Stosujemy prowadnice z grubych blach indywidualnie dobranych do wielkości garażu.

Zabezpieczenia pęknięcia linek

Każda brama VERDOOR o powierzchni powyżej 9 m2 wyposażona jest w dwa atestowane zabezpieczenia przeciwko pęknięciu linek, które wraz  z zabezpieczeniami przeciwko pęknięciu sprężyn tworzą system podwójnej ochrony VERDOOR.

Gniazdo mocowania napędu

Przez wiele lat ciągłego otwierania brama VERDOOR jest podnoszona i opuszczana tak, aby siła ciągu automatu była równomiernie rozkładana za pośrednictwem kształtownika aluminiowego na całą szerokość górnej sekcji.

Górny profil aluminiowy

Górny profil aluminiowy zabezpiecza panel bramy przed odkształceniem i rozkłada siłę ciągu automatu. Uchwyt wózka od dowolnego napędu jest zawsze stabilnie mocowany do profilu. Sprawdzone rozwiązanie na wiele lat ciągłego podnoszenia.

Dolny profil aluminiowy

Specjalny profil aluminiowy usztywnia konstrukcje i zabezpiecza dolny segment bramy garażowej przed szkodliwym działaniem soli drogowej oraz przypadkowym uszkodzeniem krawędzi spowodowanym nieostrożnym ręcznym domykaniem.

Konstrukcja szkieletowa

Segmenty w bramach VERDOOR są łączone rzędami mocnych i precyzyjnych zawiasów środkowych. Już w bramach o szerokości 2 m stosujemy rząd zawiasów środkowych a wraz ze wzrostem szerokości konstrukcje bramy wzmacniają ich kolejne szeregi.

Podwójna korzyść

Rolki i zawiasy boczne

Ułożyskowane rolki wykonane z wytrzymałego materiału poliamidu PA 6G, gwarantują cichą pracę bramy. Dzięki zintegrowaniu rolek z wysokiej jakości zawiasami bocznymi, bramy VERDOOR posiadają precyzyjną regulacje przylegania do uszczelek.

Ciche otwieranie

Zestaw uchwytów zabezpieczonych na powierzchni styku z osią rolki specjalną wkładką, która zapobiega powstawaniu stuków i odgłosów tarcia o metal.  To unikalne rozwiązanie gwarantuje, że bramy VERDOOR otwierają się zawsze bezgłośnie.

Rygiel boczny

Każda brama VERDOOR jest wyposażona w masywny rygiel boczny stanowiący dodatkowe, bezpieczne zamknięcie bramy podczas dłuższej nieobecności. Mocny mechanizm zasuwy pewnie blokuje bolec rygla w prowadnicy bocznej.

Dwie wzmocnione sprężyny

Dwie wysokiej jakości sprężyny kulowane i dwa zabezpieczenia przeciwko ich pęknięciu. Podwójny zestaw zastosowany w celu bardzo dokładnego zrównoważenia ciężaru bramy i zwiększenia zakresu precyzyjnej regulacji.

Uszczelki obwodowe

Wszystkie krawędzie bramy VERDOOR chroni specjalny system uszczelek, przystosowanych do panujących w Polsce warunków atmosferycznych.  Mroźną zimą i gorącym latem bramy VERDOOR mają niespotykaną na rynku szczelność konstrukcji.

Dodatkowe wzmocnienia

Dwa stalowe profile, montowane na skrajnych segmentach, są elementem wzmocnienia szkieletu bram powyżej 4,5 m szerokości. Rozwiązanie to zabezpiecza przed efektem ugięcia paneli. Po wielu latach konstrukcja będzie wciąż stabilna.

ZOBACZ KOLEKCJE BRAM Garażowych

Piękne, realistyczne wzornictwo inspirowane barwą naturalnego drewna dębu, orzecha i mahoniu. Kolekcja bram VERDOOR ArtDeco produkowana z blach powlekanych okleiną poliestrową, oddającą charakter i barwę naturalnego drewna. Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu.

Kolekcja bram VERDOOR RedCross wykonana z blach malowanych to nasza koncepcja nowoczesnych wzorów inspirowanych stylem modernizmu. Gładkie, oszczędne w wyrazie powierzchnie paneli idealnie oddają charakter współczesnej architektury budynku.

Ekskluzywna kolekcja bram Steel & Gold szlachetnie sygnowanych logotypem VERDOOR z 24 karatowym złotem. Automatyczna brama garażowa z kurtyną optyczną dla wymagających klientów. Wybierz bramę z limitowanej serii i stwórz swój inteligentny garaż.