Firma jest jak ludzie, którzy nią kierują

Paweł Aninowski
Właściciel marki VERDOOR

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej pracy zawodowej jest związany rynkiem budowlanym gdzie łączy doświadczenia zdobyte w firmach prawniczych i handlowych. Od 1996 roku współwłaściciel w spółce zajmującej się dystrybucją wykładzin obiektowych i podłóg drewnianych. Twórca koncepcji marki VERDOOR. W latach 2011 – 2014 odpowiedzialny za zmiany organizacyjne w firmie GADiP, wdrożenie systemu jakości i uruchomienie produkcji nowych bram ze znakiem handlowym VERDOOR. Po zakończeniu zaplanowanego procesu przekształceń własnościowych i organizacyjnych doradza w organach nadzoru Fabryki Bram VERDOOR. W życiu prywatnym pasjonat historii Europy przełomu XIX i XX wieku. Każdą wolną chwile poświęca książkom, wędkowaniu i ukochanej Chorwacji.


Joanna Aninowska
Dyrektor

Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku ekonomika przedsiębiorstw. W 1996 roku obroniła prace magisterską z zagadnień związanych z produkcją bram segmentowych.  Po studiach rozpoczęła pracę, jako analityk kredytowy w Volvo Truck Finance, aby po wielu latach pracy dla korporacji zaangażować się w projekty na rynku budowlanym. Jest współautorem strategii marketingowej marki VERDOOR. Od 2014 roku jest właścicielem i dyrektorem zarządzającym zakładu produkcji bram VERDOOR. Z niespożytą energią zaangażowana we współprace z klientami, pracownikami i rodziną. Prywatnie zafascynowana zagadnieniami mody rozumianej, jako przejaw sztuki we wszelkich dziedzinach życia od wzornictwa przemysłowego i aranżacji wnętrz po najnowsze trendy w architekturze. Czas wolny najchętniej spędza… za kierownicą samochodu. Wiecznie w drodze.


Tadeusz Aninowski

Doradca ds. rozwoju marki VERDOOR

Inżynier, absolwent Politechniki Warszawskiej, wieloletni Dyrektor Państwowego Zakładu Maszynowego. Z zawodu i z zamiłowania konstruktor. Założyciel i prezes firmy GADiP pierwszego polskiego producenta bram segmentowych. Po rezygnacji z zarządzania firmą i przejściu na emeryturę, swój zakład produkcyjny przekazał w ręce następnego pokolenia.

Obecnie wciąż działa czynnie, jako doradca do spraw technicznych w firmie VERDOOR. Prywatnie zakochany w Mazurach, gdzie spędza każdą wolna chwilę zajmując się ogrodem i budowaniem rzeczy dziwnych, na które nigdy nie było czasu w trakcie intensywnej pracy zawodowej.

Zobacz więcej