Zostań dystrybutorem Verdoor

Poszukujemy partnerów handlowych w różnych rejonach Polski i Europy. Nie musisz być ekspertem od techniki bram. Jeżeli masz ambicje zajmować się dystrybucją ekskluzywnych bram, chciałbyś wyróżnić się na rynku i sprzedawać produkt inny niż wszyscy, to zapraszamy do grona naszych dystrybutorów.

Jesteśmy marką inną niż wszystkie. Na długie lata będziemy Twoim lojalnym i rzetelnym partnerem. Nie ważne jak wielką masz firmę, dla nas każdy klient jest Wielki. Ważne jest jak Wielkie masz plany, My chcemy je realizować z Tobą. Cenimy rzetelność i konsekwencję w codziennej pracy. Jeżeli jesteś odważny, gotowy do walki i nie boisz się konkurencji to dołącz do elitarnej grupy partnerów VERDOOR. Zabezpieczymy Twój biznes. Zawsze będziesz wyłącznym Partnerem marki VERDOOR w swoim regionie. Tak jak my będziesz dumny z jakości bram, które dostarczasz swoim klientom. Zaskakuj klientów szybkością realizacji zamówień. Poczuj, że jesteśmy Twoją fabryką bram.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń do nas. Powiedz nam, czym zajmuje się Twoja firma i w jakim województwie działa. Przyłącz się do nas, a będziemy wspierać rozwój Twojej firmy.

WALDEMAR SZYSZKA
KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO