Jesteśmy dumni z tego, co robimy

IDEA VERDOOR

Idea VERDOOR to system wartości, który wyznacza naszą drogę rozwoju. Odnajdujemy pasję w konstruowaniu i doskonaleniu bram segmentowych. Ekscytują nas możliwości kreowania architektury na niewielkiej przestrzeni, jaką tworzy elewacja współczesnych budynków. Naszym celem nie jest wielkość firmy ani produkcja setek tysięcy sztuk, nas fascynuje tworzenie rzeczy pięknych i niezawodnych. Jesteśmy indywidualistami, dlatego mamy odwagę podążać w przeciwną stronę niż nasi konkurenci. Nigdy nie zakładaliśmy, że będziemy sprzedawać bramy na każdym rogu ulicy – chcemy tworzyć produkty wyjątkowe pod każdym względem. Lubimy pracować dla najbardziej wymagających klientów. Poznajcie zasady, którymi posługujemy się w codziennej pracy.  

ZASADA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

W czasach powszechnego w świecie programowania ograniczonej żywotności produktu, VERDOOR konsekwentnie buduje bramy zdolne działać bezawaryjnie dziesiątki lat. Mamy niespożytą energię w realizacji pomysłów, jak robić coraz doskonalsze bramy. Idea VERDOOR podporządkowana jest obsesji na punkcie jakości. Sprawdzamy wszystko cztery razy, aby dostarczyć klientom najlepszy produkt. Nasze bramy powstają przy udziale doświadczonych pracowników VERDOOR, polskich kooperantów i europejskich dostawców. Wspieramy polski i europejski przemysł, dlatego zwracamy uwagę na pochodzenie surowców i części używanych do budowy bram. Eliminujemy tandetnych azjatyckich dostawców na rzecz renomowanych producentów kreujących miejsca pracy w Polsce i Europie.

ZASADA CIĄGŁEGO DOSKONALENIA

Nie zapominamy o naszej historii. Bramy zaczynaliśmy wytwarzać ponad 30 lat temu. Założyciel firmy inżynier Tadeusz Aninowski, rozpoczynał od samodzielnego skonstruowania każdej części i wyznaczył nam pierwsze standardy produkcji. Przez lata rozwijaliśmy swoje umiejętności, testując różne techniki wytwarzania bram. Teraz, po latach doświadczeń, nic już nas nie zaskoczy. Czujemy się ekspertami tej branży, ale wiemy, że sukces jest wynikiem pracy całego zespołu ludzi, od dostawcy i producenta, do sprzedawcy i instalatora. Szanujemy partnerstwo. Stworzyliśmy zasady VERDOOR, aby zrealizować naszą wizję rozwoju i doskonalenia jakości na wszystkich etapach działania. Wymagamy od naszych dostawców i dystrybutorów, ale najwięcej wymagamy od samych siebie.

ZASADA EFEKTYWNOŚCI

Pomimo ciągłego doskonalenia naszych produktów, nigdy nie tracimy z oczu racjonalnych kosztów wytwarzania, oszczędzania energii i ochrony środowiska. Uważamy, że bramy VERDOOR muszą być dobrą inwestycją dla naszych klientów. Pilnujemy metod produkcji podporządkowanych tak precyzji wykonania jak i efektywnemu wykorzystaniu wszelkich surowców. Dbamy, aby bramy VERDOOR były oferowane w przystępnych cenach i w najlepszej jakości. Idea VERDOOR zobowiązuje nas do uczciwej kalkulacji cen i wywiązujemy się z tego zadania rzetelnie. W działalności firmy koncentrujemy się na tym, co robimy najlepiej – na bramach segmentowych. Nie tracimy czasu na dziesiątki innych asortymentów, bo wiemy, że nie możemy być specjalistami od wszystkiego.

ZASADA ODPOWIEDZIALNOŚCI

Rzetelność to podstawa naszego działania. Nie ważne, czy jesteś dostawcą, klientem, czy firmą transportową, zawsze z taką samą starannością wypełnimy swoje zobowiązania wobec partnerów. Rozumiemy, czym jest odpowiedzialność, dlatego wszelkie należności płacimy zawsze terminowo.  Własnym nazwiskiem podpisujemy się pod każdym produktem, który oddajemy klientom i odpowiedzialność za naszą pracę traktujemy niezwykle poważnie. Cokolwiek z nami robisz, możesz być spokojny o rezultat. Mówią, że nikt nie jest doskonały. To oczywiste, że mimo najwyższej staranności i nam zdarzają się błędy. Jednak wiemy jak ważne jest ich szybkie naprawienie. Traktujemy to honorowo. Dla nas uczciwość nie ma wyjątków. Tak postrzegamy odpowiedzialność.

ZASADA PERSONALIZACJI

VERDOOR to marka, która przyciąga indywidualistów. Nasi klienci oczekują wykonania bram nie tylko w każdym wymiarze, kolorze i wzorze, ale także w każdym miejscu i czasie. Jeżeli istnieją techniczne możliwości realizacji zamówienia, zaprojektujemy i wykonamy konstrukcje bramy według najbardziej wyrafinowanych oczekiwań klienta. Pozwalamy modyfikować nasze pomysły. Na przekór masowej produkcji i dyktaturze powszechnych trendów dajemy ludziom radość z tworzenia własnych projektów bram. Idea VERDOOR wspiera indywidualistów, ale przede wszystkim tych, którym wiecznie się spieszy. Produkujemy bramy w nierealnie krótkich terminach a nawet instalujemy na samym końcu świata. Po prostu to my dostosowujemy się do potrzeb klientów, a nie klienci do nas.

ZASADA DOBREJ WSPÓŁPRACY

Nasi pracownicy i partnerzy są dla nas niezwykle ważni. Czujemy emocjonalną więź stworzoną przez długoletnią współpracę. Znamy swoje rodziny, historie sukcesów i porażek. Wiemy, że możemy na siebie wzajemnie liczyć. Nieustannie motywuje nas przyjacielska relacja z klientami i nowe wyzwania. Cieszymy się z własnej kreatywności i ciągłej chęci działania. Wielkość firmy to nie wszystko, tak naprawdę liczą się cele i umiejętność ich osiągania. Jesteśmy małą firmą, ale podejmujemy wielkie wyzwania. Odnosimy sukcesy dzięki wsparciu naszych partnerów. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Służymy im radą i pomocą w każdej sytuacji. Rozwijamy biznes tak, aby korzyści osiągali wszyscy, od dostawcy po klienta. Tak rozumiemy sukces i dobrą współpracę.

Zobacz więcej